alternatywy dla nabiału
Dlaczego dzisiaj rynek alternatyw dla nabiału jest tak ważny i jak dzisiejsi producenci odpowiadają na popyt?
18 sierpnia, 2022
Jak powstają aromaty spożywcze
Jak powstają aromaty spożywcze? Sposoby otrzymywania aromatów
21 września, 2022

Nowość w ofercie: Cheese Buds 32X Cheddar

Im więcej cheddara tym lepiej

Dostarcz lepszy smak i funkcjonalność używając Cheese Buds 32X Cheddar. GBD Aromaty wprowadziło do swojej oferty nowy produkt z rodziny 32X, czyli funkcjonalny aromat skoncentrowany 32 razy w stosunku do sera cheddar. Jest to przełomowy produkt i jesteśmy bardzo podekscytowani jego premierą.

Cheese Buds 32X Cheddar oferuje recepturom posiłków oraz napojów ten sam wielki potencjał, co masło Butter Buds 32X, od teraz z bogatym smakiem cheddara. Jest to więcej niż sam funkcjonalny produkt, Cheese Buds 32X Cheddar obiecuje być rewolucyjny dla przekąsek, przystawek, sosów, deepów i wielu innych.

Proszę zwrócić uwagę na smak i elastyczność

Cheese Buds 32X Cheddar to skoncentrowane wzmacniacze smaku sera zrobione z prawdziwego sera, aby dostarczyć przyjazny i naturalny profil smakowy cheddara w znacznie niższej dawce niż tradycyjne proszki serowe. Technolodzy docenią jego niezwykle szeroki a zarazem o niskich wartościach przedział dozowania, dzięki czemu obniżą koszty recepturowe. Butter Buds 32X Cheddar przynosi w unikalny sposób oszczędność kosztów.

Sensacja smakowa

Odważne profile smakowe są jednym z najważniejszych czynników, za które konsumenci doceniają przekąski nabiałowe. Są wyżej w rankingu nawet niż aspekt zdrowotny np. brak konserwantów.

Cheese Buds 32X Cheddar może być użyty w szerokim spektrum aplikacji takich jak: przekąski, przystawki, gotowe dania, sosy, deepy itp. Efektem jest odważny profil smakowy i proste oznaczenie na etykiecie: aromat naturalny.

Warte uwagi jest to, że używając Cheese Buds 32X Cheddar technolodzy z laboratorium u producenta Butter Buds redukowali w recepturach poziom proszku serowego aż o 40%. Nasz produkt sprawdza się w aplikacjach, gdzie używa się płynów jak i mieszanek proszków. Nasi technolodzy nieustannie pracują z klientami w celu znalezienia nowych zastosowań dla Cheese Buds 32X Cheddar.