KARIERA 

Satysfakcjonujące Kariery w Dystrybucji Produktów Spożywczych

W GBD Aromaty Sp. z o.o. jesteśmy zdeterminowani by dostarczać wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę naszym klientom. Jesteśmy zainwestowani w rozwój naszej firmy i zawsze szukamy jak najzdolniejszych talentów do dołączenia do naszego zespołu.


GBD Aromaty Sp. z o.o. oferuje nieograniczone możliwości rozwoju i postępu na ścieżce kariery w technologii żywności i dystrybucji żywności. Kultywujemy kulturę korporacyjną zachęcającą do rozwoju i zapewniamy naszym pracownikom konkurencyjne wynagrodzenia aby przyciągnąć najbardziej wykwalifikowane osoby.


Obecne Możliwości Kariery w GBD Aromaty

Wybierz z listy tytułów, aby dowiedzieć się więcej o tych pozycjach:

Obecnie nie przeprowadzamy rekrutacji. Wciąż możesz wysłać nam swoje CV, jeżeli uważasz, że Twoja kandydatura będzie dla nas interesująca.

Proszę pamiętać o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”