AROMATY DO SUPLEMENTÓW DIETY

Nasze aromaty dedykowane producentom suplementów diety są stworzone, aby spełniać bardzo precyzyjnie konkretne zadania. Surowce mało atrakcyjne w smaku jak stevia, różne białka (w tym grochu), czy nawet wytwory z morskich stworzeń mogą smakować i pachnieć zachęcająco na przykład owocami. Daje to możliwości wprowadzania zdrowych produktów, które przypadną do gustów klientom. Proponowane przez nas aromaty sztuczne i aromaty naturalne to sprawdzony wybór dla producentów diety z całego świata. Odpowiednie użycie naszych produktów funkcjonalnych pomaga ukryć nieprzyjemny smak i zapach zdrowych surowców, często umożliwiając ich akceptację przez końcowego klienta. Jesteśmy dumni, że nasze aromaty mają pozytywny wkład w zdrowie konsumentów suplementów diety.

Zastosowanie aromatów w suplementach diety

Kompozycje składników znajdujących się w lekach czy suplementach diety rzadko mają przyjemny smak i zapach. Aby je zamaskować polecamy nasze aromaty naturalne i bardziej wyspecjalizowane aromaty sztuczne, których jesteśmy dystrybutorem. Nadają one zachęcający smak i zapach, dając komfort konsumentowi. Odpowiednie dobranie aromatu do suplementów diety pozwala na podniesieniu ich atrakcyjności. Typowym przykładem są suplementy z użyciem białka WPC, które w podstawowej formie nie spełniają oczekiwań klientów. Funkcjonalności naszych aromatów potrafią nadać zupełnie inne odczucia sensoryczne w tym odpowiedni smak jak wanilia czy czekolada.

Korzyści ze stosowania aromatów w suplementach diety

Zastosowanie aromatów naturalnych lub aromatów sztucznych z naszej oferty do wzbogacenia suplementów o atrakcyjny smak i aromat to wypróbowane rozwiązanie. Pozwala na całkowite wyprowadzenie nieraz przykrych smaków i zapachów ze zdrowych produktów, nadania im odczucia pełni smaku, synergię górnych nut smakowych i wzmocnienie innych aromatów.