Najnowsze aromaty spożywcze
Najnowsze Aromaty Spożywcze
20 listopada, 2017
wzbogacenie smaku mięsa
Ostatnie Innowacje i Nowości BMF
29 stycznia, 2018

Butter Buds Inc. Osiąga Perfekcyjny Wynik SQF przez Dwa Lata z Rzędu

Firma Butter Buds Inc. z dumą oświadcza, iż otrzymała perfekcyjny wynik w tegorocznym audycie Safe Quality Foods (SQF) na poziomie drugim. Jest to już drugi rok z rzędu, gdy udaje jej się to osiągnąć.

„Posiadanie certyfikacji SQF na drugim poziomie pozycjonuje Butter Buds Inc. jako najlepszą firmę spożywczą, która nieustannie satysfakcjonuje rygorystyczne wymagania SQF.” Mówi Bill Buhler, Prezes Butter Buds Inc. „Osiągnięcie 100% wyniku przez dwa ostatnie lata i 99% przez trzy poprzednie, jest ekstremalnie rzadkim wydarzeniem i umacnia naszą pozycję jako światowego lidera w gwarancji jakości.”

SQF na poziomie drugim jest planem HACCP bezpieczeństwa żywności uznawanym przez Global Food Safety Initiative (GFSI), i jest coraz bardziej rozpoznawalny w przemyśle spożywczym. Podczas gdy zmieniają się światowe regulacje dotyczące żywności, SQF rozpoznaje potrzebę dotrzymania tempa światowym wymaganiom prawnym w krajach gdzie używa się certyfikacji.

Butter Buds Inc. wytwarza szeroki wachlarz skoncentrowanych produktów nabiałowych ze świeżego masła, mleka i serów z Wisconsin. Butter Buds® oferuje również linię innowacyjnych koncentratów o unikalnej charakterystyce smakowej – Butter Buds -Bacon™, Olive Oil Buds®, CocoaButter Buds® i Dried Beer Extract. Odpowiadając na dzisiejsze trendy, Butter Buds® dostarcza bogaty asortyment bez białek mleka, clean label i certyfikowany organiczny.