Oferta firmy Virginia Dare

Firma Virginia Dare Extracts z Nowego Jorku ma już równo 100 lat. To ekscytujące jak dużą wiedzą i doświadczeniem wyróżnia się ten producent aromatów premium, ekstraktów wanilii, kawy, herbaty, kakao i owoców. Proces produkcji ekstraktu wanilii trwa ponad dwa lata i tylko na samym Madagaskarze Virginia Dare zatrudnia 200 osób. Możemy pochwalić się, że w tej dziedzinie firma jest jednym z największych światowych przemysłowych dostawców, a jej najwyższa jakość jest standardem dla innych producentów.

Wyróżniające się kompozycje smakują jak prawdziwe owoce, bez najmniejszych fałszywych posmaków. To właśnie preferują i zapamiętują konsumenci. Wynika to z użycia wysokiej jakości surowców i poziomu specjalistów z działu tworzenia aromatów.

W ofercie można znaleźć produkty z certyfikatami Kosher, Halal, TTB, Fair Trade i Rainforest Alliance Certified.

Aplikacja dla aromatów Virginia Dare to:
Napoje i alkohole
Produkty piekarskie
Słodycze i cukiernictwo
Produkty funkcjonalne
Nabiał i alternatywy dla nabiału
Produkty na bazie roślin
Farmaceutyki
Mrożone desery
Produkty dla sportowców


Nazwa firmy

Virginia Dare była pierwszym Angielskim dzieckiem urodzonym w Ameryce Północnej. Jako członek „Zagubionej Kolonii” Sir Waltera Releighta, która zaginęła bez śladu poza jednym znakiem na drzewie, stała się ona symbolem ducha, tajemniczości i przygody, jak i ważnym miejscem w historii Ameryki.

Marka Virginia Dare początkowo nawiązywała do tych skojarzeń dla swojego flagowego produktu – wina z winogrona scuppernong, historycznie owocu wywodzącego się ze Stanów Zjednoczonych.
Podczas zmian, przez które firma przechodziła, aż do stania się pierwszorzędnym źródłem aromatów do jedzenia i napojów, historia z romantyką nazwy Virginia Dare stała się ważną częścią marki. Ugruntowana pozycja w tym przemyśle i nieustanne zadanie by być źródłem najlepszych rozwiązań smakowych na świecie, firma kontynuuje w duchu przygody i pasji nieodłącznych dla nazwy Virginia Dare.