Naturalny Aromat Cynamonu – Idealny na Sezon Świąteczny Branży Cukierniczej i Piekarskiej
Listopad 6, 2018

Specjalista Działu Rozwoju Produktu

Firma GBD Aromaty założona w 2005 roku przez Jana Andrzeja Stępnia zajmuje się dystrybucją Naturalnych Aromatów Spożywczych w Polsce. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami handlowymi amerykańskich firm Virginia Dare, Butter Buds FI, International Bakers Services i Blue Mountain Flavors. Doświadczenie zdobyte we współpracy z naszymi partnerami przekłada się na rozwój naszej firmy. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog Rozwoju Produktu
Specjalizacja: Napoje

Miejsce pracy: laboratorium na ul. Rakowieckiej 36 w Warszawie, praca zdalna

ZADANIA:
realizacja strategii firmy w zakresie wdrażania i sprzedaży produktów,
opracowywanie receptur i prób, wdrażanie nowych produktów,
wykonywanie prezentacji technologicznych u kluczowych klientów,
raportowanie wyników działań,

WYMAGANIA:
wykształcenie w zawodzie technolog żywności lub podobne,
znajomość branży oraz doświadczenie z zakresu technologii branży napojów,
nastawienia na osiąganie celów i jakość wypracowanych efektów

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych
uczestnictwo w projektach we współpracy z technologami ze Stanów Zjednoczonych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kariera@gbd.pl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...